AutoslalomChallengeFormel KRacing
RallyRally VM- WRCAktiveArkiv-Album
InnmeldingSpørreskjemaLogin tillitsvalgtTil NAF AB
Til NAF MS ABTilbake



Totalresultat finner dere her....
Rally Hadeland 2009 - kl. 22:52
Klasse 3
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Peder Økseter NAF Sør-Østerdal Ford Fiesta ST N 0:00.0 0:00.0
Tore Lingjærde NMK Elverum Peder Økseter 3 55:02.3 0:00.0
6 Kjetil Engan NAF Msp A & B Ford Fiesta ST N 0:00.0 6:34.5
Marlene Engan NAF Msp A & B Kjetil Engan 3 61:36.8 2:27.7
Klasse 4
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Eyvind Brynildsen KNA Indre Østfold Mitsubishi EVO 9 N 0:00.0 0:00.0
Denis Giraudet (F) ASAVA Eyvind Brynildsen 4 53:18.7 0:00.0
4 Andreas Mikkelsen NAF Msp A & B Subaru Impreza STi * N 0:30.0 0:48.4
Ola Fløene NMK Hamar Andreas Mikkelsen 4 54:07.1 0:02.6
7 Tord Linnerud NMK Gjøvik Subaru Impreza STi * N 0:00.0 1:28.0
Pål Iversen NAF Msp A & B Pål Iversen 4 54:46.7 0:15.2
16 Axel Skotvedt Sundling NAF Msp A & B Subaru Impreza STi * N 0:00.0 2:35.1
Anders Hjertum NAF Msp A & B Axel Skotvedt Sundling 4 55:53.8 0:10.9
18 Bernt Kollevold NAF Msp A & B Mitsubishi EVO 9 N 0:00.0 2:45.5
Veronica Engan NAF Msp A & B Kollevold Rally Import AS 4 56:04.2 0:01.2
22 Herman Tank-Nielsen NAF Msp A & B Subaru Impreza STi * N 0:00.0 7:03.5
Wenche Fønnebø NMK Nore & Uvdal Herman Tank-Nielsen 4 60:22.2 1:02.2
23 Teodor Gjerde NMK Hønefoss Subaru Impresa STi * N 0:00.0 7:32.5
Espen Grorud NAF Msp A & B Teodor Gjerde 4 60:51.2 0:29.0
Klasse 6
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Petter Fausko NAF Msp A & B Renault Clio S1600 A 0:00.0 0:00.0
Terje Buberget KNA Kongsvinger Petter Fausko 6 57:37.2 0:00.0
Klasse 8
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Mads Østberg NAF Msp A & B Subaru Impreza WRC A 0:00.0 0:00.0
Ole Kristian Unnerud KNA Varna Adapta AS 8 54:25.1 0:00.0
Klasse 11
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Mattis Holt KNA Kongsvinger Nissan Almera GTI NAS 0:00.0 0:00.0
Lars Jahr KNA Kongsvinger Mattis Holt 11 63:55.6 0:00.0
2 Roy Petter Brenden NMK Hadeland Volvo 240 NAS 0:00.0 1:36.7
Jon Anders Sætheren NAF Msp A & B Roy Petter Brenden 11 65:32.3 1:36.7
Klasse 17
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Ståle Hovda NMK Nore & Uvdal Volvo VOC 0:00.0 0:00.0
Per Tore Rakkestad KNA Eiker Ståle Hovda 17 63:54.8 0:00.0
2 Marius Haugerud NAF Msp A & B Volvo 940 VOC 0:00.0 0:25.2
Ola Dahl NAF Msp A&B Marius Haugerud 17 64:20.0 0:25.2
Klasse 19
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Bjarne Endal Pedersen NAF Msp A & B Seat Ibiza GTI DEB 1:00.0 0:00.0
Espen Halvorsen NAF Msp A & B Bjarne Endal Pedersen 19 72:26.8 0:00.0
Klasse 20
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Marius Aasen NAF Msp A & B Renault Clio Sport UNG 0:00.0 0:00.0
Paul Inge Sætheren NAF Msp A & B Paul Inge Sætheren 20 70:01.1 0:00.0






   
   
   

   
   
   
   
   
 

 


 Tilbake til NAF Motorsport eller til nafmotorsport.org